O polarizačních slunečních brýlích SOLANO

PROČ JE DŮLEŽITÁ POLARIZAČNÍ ČOČKA ?

Světlo, které se odráží od hladkých, lesklých ploch jako jsou voda, sníh, čelní sklo u auta, apod. nás oslňuje. To způsobuje zkreslené pozorování barev, tvarů a zhoršuje zrakovou pohodu. Polarizační čočka SOLANO úspěšně tyto odrazy blokuje a zvyšuje tak kontrast obrazu, což je důležité zejména během řízení motorových vozidel. Polarizační filtry SOLANO zachycují zpolarizované odražené světelné paprsky a propouštějí pouze světlo prospěšné oku.

MODERNÍ ČOČKY "TAC" VE SLUNEČNÍCH BRÝLÍCH SOLANO

TAC jsou moderní čočky, u kterých je polarizační vrstva pokrytá vrstvou triacetátu (TAC). Vnější povrch výrobku je chráněn vrstvou vysoce odolnou proti poškrábaní. Použitím nejnovějších technologii byla zvýšena čistota obrazu. Pečlivý výběr materiálů zajišťuje nízkou hodnotu zamlžení čočky a způsobuje, že čočky TAC pohlcují méně vlhkosti. Vynikající vlastnosti čočky TAC je stabilita. Díky ní se čočky časem nesmršťují a nevypadávají z rámu. Navíc čočky TAC zadržují 100% UV záření do 400 nm.

ZÁRUKA A STYL

Sluneční polarizační brýle SOLANO znamenají klasiku, eleganci, funkčnost a hlavně bezpečnost pro Vaše oči. Nevšední návrhy s abstraktními motivy zpracovali nejlepší návrháři. Díky ním získaly brýle SOLANO unikátní vzhled. Použitá technika zdobení brýlových stranic a různorodost barev dávají slunečním brýlím SOLANO jejich výjimečnost. Výrobní kvalita brýlí SOLANO je velmi dobrá. Vyniká jejich velká pružnost. Nabízená kolekce je v souladu s nejnovějšími světovými trendy. Zárukou vysoké kvality a shody s evropskými normami a směrnicemi je přihlášení do registru zdravotních prostředků a přiznání označení "CE".

PROČ JE TŘEBA NOSIT SLUNEČNÍ BRÝLE SOLANO?

  • Mají filtr UV 400, který chrání zrak před UV zářením s vlnovou délkou od 200 do 400 nanometrů.
  • Pohlcují asi 90% UV záření.
  • Chrání před paprsky ultrafialového záření (UVR), ale hlavně před škodlivějším zářením UVB, které způsobuje stárnutí pokožky a zákal oční čočky. A navíc zachycuje 100% záření UV do 400 nm.

KDY JE TŘEBA NOSIT SLUNEČNÍ BRÝLE?

  • V LÉTĚ. V letní poledne je hladina UVR skoro trojnásobně vyšší než v zimě.
  • OKOLO POLEDNE. 70% škodlivého záření UVB, kterému se vystavujeme během celého dne připadá na dobu + - 3 hodiny okolo poledne. Na otevřených prostorách typu moře, pláž se vystavujeme největšímu záření.
  • PŘI SPORTU. Škodlivost slunečního záření roste s nadmořskou výškou každých 1000 m. Používání slunečních brýlí se proto doporučuje při lyžování, kde škodlivost slunečního záření zvyšuje světelný odraz od sněhové pokrývky.